Najbliższe Imprezy

Archiwum

Budynek Centrum

Image Image Image  

 

Nasza działalność skierowana jest do różnych grup: dzieci, młodzieży, studentów, artystów ludowych, regionalistów, nauczycieli, mieszkańców Orawy oraz turystów. Chcemy działać na różnych polach, korzystać z dorobku wielu ludzi, łączyć środowiska kulturalne Orawy.Nasza działalność jest związana z różnymi dziedzinami kultury i sztuki regionalnej. Naszym celem jest zgodne z tradycją Górnej Orawy wykorzystanie elementów dziedzictwa kulturowego w tworzeniu współczesnych form przekazu artystycznego.


Sala widowiskowa


Image Image Image Image
Image Image   

 

Wielofunkcyjna sala widowiskowo-konferencyjna na 350 osób. Klimatyzowana, dysponująca profesjonalnym nagłośnieniem, oświetleniem, sprzętem multimedialnym, ekranem i projektorem oraz mównicą. Przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Sala widowiskowa przeznaczona jest  do organizacji koncertów, przedstawień teatralnych, występów kabaretowych, seansów filmowych, konferencji, szkoleń i prezentacji.


Hol

 

Image Image Image Image
Image    

 

Przestronny, wysoki na 4 metry, przeszklony hol, w którym można organizować wystawy, spotkania, wernisażektóre. Hol  znakomicie nadaje się na spotkania branżowe, bankiety, różnego rodzaju inne imprezy zamknięte.

Sale warsztatowe

 

gallery4 gallery4 gallery4 gallery4
gallery4 gallery4 gallery4  

 

 Sale warsztatowe dla dzieci i młodzieży, przystosowane do różnorodnych zajęć.Obecnie funcjonuje pracownia plastyczna, muzyczna, multimedialna oraz dydaktyczna.

Garderoby dla artystów

 

Image Image Image  

Copyright © Orawskie Centrum Kultury 2014 | Wszystkie Prawa Zastrzeżone.